Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin berputar ini adalah model khusus mesin berputar premium. Ia digunakan khusus untuk penghasilan filamen berkekuatan tinggi PLA. Pemasangan tidak diperlukan, ia menyepadukan penyemperit skru, pam pemeteran, rasuk berputar, ruang pelindapkejutan udara, sistem penamat putaran, penggelek godet, godet panas, penghawa dingin dan sistem kawalan elektronik bersama-sama. Ia boleh digunakan selepas menyambungkan kuasa dan udara termampat.
| Mesin Pusing Juruterbang PLA Kekuatan Tinggi | |
| Model | SF-04 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Berat badan | 6000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~6 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 1500m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Benang Sayap Biroto |
| skru | Skru 1: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-4 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 10 Godets Panas(Φ220mm×280mm) |
| Automatik | Mod Auto |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi