Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin berputar ini adalah versi yang dipertingkatkan dan dipertingkatkan. Dilengkapi dengan penggulung sayap jenis panduan benang automatik sepenuhnya (pilihan kepada penggulung automatik sepenuhnya dengan panduan lintasan ). Saiz keseluruhan peralatan agak tinggi, dengan ketinggian platform tiga lapisan menghampiri 5 meter. Kawasan ruang pelindapkejutan udara ialah 200cm*1800cm, dan prestasi penyejukan filamen adalah sangat baik.
| Mesin Putar Juruterbang Benang Industri Nylon 66 | |
| Model | SF-03 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| Berat badan | 7000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~6 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 1500m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Benang Sayap Biroto |
| skru | Skru 1: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Kuantiti Godet | 4 |
| Peringkat Melukis | 1-4 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×1800mm |
| Gabungan | 10 Godets Panas(Φ220mm×280mm) |
| Automatik | Mod Auto |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi