Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin berputar ini ialah mesin pemutar jenis asas yang menukar salah satu skru dalam sistem skru berkembar kepada penyemperit skru tiga putar bersama, yang dilengkapi dengan pam penggalak dan bahan yang dicampur boleh dimasukkan tanpa butiran. Ia amat sesuai untuk institusi penyelidikan, syarikat gentian kimia dan universiti untuk mengkaji proses pembentukan pelbagai bahan seperti PET, PA, PP dan PLA.
| Mesin Pilot Melt Spinning Termaju | |
| Model | SF-05 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Berat badan | 5000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~2 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 300m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Melintasi |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-2 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| skru | Skru 1:φ25mm,L/D:28:1 Skru 2:Homodrom 3 skru φ25mm,L/D:48:1 |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)dan 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Automatik | Separa automatik (mod auto tersedia) |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi