Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin pemutar cair perintis premium ialah versi peningkatan mesin pemutar cair perintis standard kami. Ia boleh digunakan secara meluas dalam pelbagai institusi penyelidikan saintifik, universiti dan pengeluar pemintalan gentian kimia.
Spesifikasi Teras:
Ruang pemadam udara: 200cm × 900cm
Sistem Penyemperitan & Lukisan: Penyemperit skru berkembar dengan lima pasang godet panas dan 3 gulung pemisah
·Keupayaan melukis: Lukisan 1-4 peringkat dengan kombinasi fleksibel.
·Penggulung jenis telinga arnab secara automatik (naik taraf pilihan kepada penggulung automatik sepenuhnya dengan panduan lintasan atau panduan benang sayap birotor)
| Mesin Pilot Melt Spinning Premium | |
| Model | SF-02 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Berat badan | 6000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~2 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 300m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Melintasi |
| skru | Skru 1: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-4 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 10 Godets Panas(Φ220mm×280mm |
| Automatik | Separa automatik (mod auto tersedia) |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| Kuasa Maks | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi