Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin Pilot Berputar Fleksibel Pelbagai fungsi dibangunkan oleh Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., menyepadukan pengalaman bertahun-tahun dalam bidang pemintalan gentian kimia dan teknologi pembuatan penyepaduan sistem. Mesin ini boleh berputar poliester (PET), nilon (PA6, PA66), polipropilena (PP), serta bahan perubatan seperti PET, PA dan PP.
Sebagai model mesin berputar asas, ia mempunyai:
· Ruang pemadaman udara: 200 cm × 900 cm
·Sistem penyemperitan skru berkembar
·Tiga pasang godets panas (setiap satu termasuk godet panas dan gulungan pemisah), dengan lukisan 1-2 peringkat.
·Penggulung secara automatik (naik taraf pilihan kepada penggulung automatik sepenuhnya dengan panduan lintasan atau panduan benang sayap birotor)
| Mesin Pilot Melt Spinning Standard | |
| Model | SF-01 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Berat badan | 5000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~2 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 300m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Melintasi |
| skru | Skru 1: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)dan 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-2 peringkat |
| Automatik | Separa automatik (mod auto tersedia) |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi