Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin berputar ini khusus untuk jahitan boleh menggunakan perubatan PGA, dan juga boleh memutar banyak bahan lain.
Spesifikasi Teras:
·Sistem Penyemperitan & Lukisan: Penyemperit skru tunggal dengan lima pasang godet panas
·Keupayaan melukis: Lukisan 1-2 peringkat dengan gabungan fleksibel.
·Kuantiti Bobbin: 1-6 bobbin
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| Model | SF-08 |
| bahan | PGA, PLA, PET、PA6, PA66、PP dan bahan lain |
| Proses | FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 2000mm×3000mm×3800mm |
| Berat badan | 6000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~6 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 4500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 1000m/min~3500m/min |
| Mod Traverse | Panduan Melintasi |
| skru | Skru : φ25mm,L/D: 28:1 |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-4 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 10 Godets Panas(Φ220mm×280mm) |
| Automatik | Mod Auto |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi