Menjalankan penyelidikan, reka bentuk, pembuatan dan perkhidmatan kejuruteraan FDY, POY...
Mesin pemutar ini ialah mesin pemutar tiga komponen dengan keluasan ruang pelindap udara 200cm*900cm. Tiga skru dengan tiga pasang godet panas (masing-masing terdiri daripada godet panas dan gulungan pemisah) . Dilengkapi dengan penggulung separa automatik ( naik taraf pilihan kepada penggulung automatik sepenuhnya dengan panduan lintasan atau panduan benang sayap birotor ), kelajuan penggulungan proses tertinggi boleh mencapai sehingga 5000 meter seminit.
| Mesin Pilot Lebur Tiga komponen | |
| Model | SF-07 |
| bahan | PET, PA6, PA66, PP dan bahan lain |
| Proses | UDY, POY, MOY, FDY |
| Waranti | 1 Tahun |
| Dimensi (L*W*H)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Berat badan | 6000kg |
| Bilangan Bobbin | 1~2 |
| Kelajuan Belitan Maks (Mekanikal) | 5500m/min |
| Kelajuan Penggulungan (Berfungsi) | 300m/min~5000m/min |
| Mod Traverse | Panduan Melintasi |
| skru | Skru 1: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 2: φ25mm,L/D: 28:1 Skru 3: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Kuantiti Godet | 3 |
| Peringkat Melukis | 1-2 peringkat |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Kawasan Ruangan Udara | 200mm×900mm |
| Gabungan | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)dan 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Automatik | Separa automatik (mod auto tersedia) |
| Kaedah Pemanasan | Jaket Stim, Pemanasan Aruhan, Termometri Tanpa Sentuhan |
| Suhu Maks | 240℃,±1℃ |
| kuasa | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Lihat LagiA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Lihat LagiJika anda menilai penggulung ambil untuk garis gentian sintetik berkelajuan tinggi, kesimpulannya adalah jelas: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipme...
Lihat LagiMesin Terpakai Barmag: Pilihan Optimum untuk Pengeluaran Kos Berkesan Dalam industri gentian kimia, pembelian a Mesin terpakai Barmag ...
Lihat Lagi